Anasayfa > Hakkımızda
 
Eralp Kopan Michelin Yetkili Bayii
 
Eralp Kopan Michelin Yetkili Bayi olarak sadece Türkiye'de 300 den fazla bayisiyle,17 ülkede 68 üretim tesisi ile lastik sektöründe lider olan Michelin'in yetkili satıcısı olarak misyonumuz, trafikte hayatı en kısa fren mesafesi ile daha güvenli ve konforlu hale getirmektir.

Kurulduğu 2001 yılından bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan şirketimiz, bilgili ve güler yüzlü personeli ile amacınıza ve aracınıza en uygun lastiği günümüzün modern ekipmanları ve yüksek servis kalitesi ile sunmaktadır. Odak noktamız; siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak ve sektördeki gelişmeleri takip edip uygulayarak sürekli yüksek standartlarda hizmet üretmektir.
 
2001 yılında kurulan Eralp Kopan Michelin Yetkili Bayi,, jant lastik pazarında otomobil, 4x4 ve hafif ticari gruptaki araçlara genç ve dinamik kadrosuyla, müşterilerine profesyonelce hizmet vermektedir.

Bilinirliğini ürün ve hizmet kalitesine borçlu olan Eralp Kopan Michelin Yetkili Bayi, kendisine güvenen müşteri portföyünü her geçen gün daha da genişletmektedir. Firmamız ticari faliyetlerinin her birini saygılı bir şekilde yürütmeyi kendisine ilke edinmiştir.
 
 
Michelin Hakkında
1996 yılında kurulan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş, Türk lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastikleri dağıtımı yapmaktadır.    

Bilinirliğini, Türkiye pazarındaki uzun süreli varlığına (1936 yılından bu yana) ve ürünlerinin kalitesine borçlu olan Michelin, kendisine güvenen 300'ü aşkın bayi ağı sayesinde her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşmaktadır.

Michelin'in amacı müşterilere saygı, insanlara saygı, hissedarlara saygı,  çevreye saygı ve gerçeklere saygıdan oluşan temel değerlerini uygulamaya koyarak hareketliliği arttırmaktır.

Michelin her bir lastik pazar segmentine ilaveten seyahatle ilgili hizmetlerde de ön planda yer almaktadır. Teknolojik liderliğini, yenilik kapasitesini, yüksek kaliteli ürün ile hizmetlerini ve güçlü markalarını kuvvetlendirerek Michelin ticari faaliyetlerinin her birinde küresel bir yayılma stratejisini takip edebilmekte ve verimini arttırabilmektedir.

Michelin hakkındaki bazı temel gerçekler:

  • 112.300 çalışan
  • Net Satışlar: 19,553 milyar euro (2014)
  • 17 ülkede 68 üretim tesisi
  • 170'ten fazla ülkede pazarlama faaliyetleri


Michelin Lastik Adam

Michelin kardeşlerin hayal gücü yetenekli poster sanatçısı Marius Rossillon namı diğer O’Galop’un fırçasıyla ilk olarak 1898 yılında hayat bulmuştur. Büyük bir başarı elde eden Lastik Adam daima “güncel” kalacak şekilde gelişmiştir.


 
 

   
   
         
Eralp Kopan - Michelin Yetkili Bayii  
Adres: Müftü Mah. Ugur Mumcu Cad
No:44/C Eregli - Zonguldak
 
Telefon: (0372) 322 78 23